Дистанція детекції 12 м (90°) під час встановлення на висоті 2.2 мДетектори PIR + мікрохвильовий датчик Імунітет до тварин до 18 кг-висота до 50 см Під'єднання Wi-Fi до 1600 мПітання CR123A × 1 шифрування AES128
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Висота встановлення | 2.2 м |
| Імунітет до тварин | до 18 кг/висота до 50 см |
| Метод роботи | PIR + мікрохвильовий датчик |
| Особливості | Діапазон вимірювань (Температура) Усередині приміщень: від -15 °C до +65 ° |
| Живлення | CR123A × 1 |
| Покриття | 12м (90°) |
| Робоча температура | –10°C - +55°C |
| Розміри | 104×60×50 мм |
| Відстань передавання | 600 м |
| Швидкість детекції | 0.3 м/с–3 м/с |
| Цифрова температурна компенсація | Підтримують |
| Частотна характеристика | 868.0 МГц–868.6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴


