Роздільна здатність 5 МП 20 к-сФокус 2.8 мм (кут огляду 85°) ІЧ підсвітка (до 30 м) CVI-CVBS-AHD-TVI12V DCIP67 Світло-білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Вага | 290 г |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Матриця | 5 Mп CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(Квіт), 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 82x90x79 мм |
| Роздільна здатність відео | 5МП, 4МП, 1080р |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0 - 360°, нахил: 0 - 75°, обертання: 0 - 360° |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 85°; В: 63°; Д: 110° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП - 20к/с, 4МП - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴


