Роздільна здатність 2 МП 25 к-сФокус 3.6 мм (кут огляду 79°)ІК підсвітка (до 80 м) CVI-CVBS-AHD-TVI12V DCIP67Цвіт корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Вага | 320 г |
| Дальність підсвічування | 80м |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 2 Мп CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк, 0 с ІЧ |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Розміри | 78.9 × 75.4 × 216.6 мм |
| Регулювання за осями | Поворот: 0 - 360°, Нахил: 0 - 180°, Обертання: 0 - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 79°, В: 43°, Д: 93° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920х1080 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴


