Роздільна здатність 4 МП, 1-3" CMOS-матрицяФокус 2.8-12 мм (кут огляду 96° — 29°) Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560× 1440) — 20 к/с, (1920× 1080) - 25 к/сКадеки H.265 H.264 H.264+ H.265+ MJPEGІК світло (до 30 м) Функції зображення: поворот зображення, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знакАналітика й аларми: виявлення руху (підтримка спрацьовування спрацьовування сигналізації за заданими типами цілей (людина та транспортні засоби), сигналізація про несанкціонований доступ до відео, виключенняMicro SD (максимум 256ГБ)12 VDC-PoEIP66 Світло-користевий корпус — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af, class 3 |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 595 г |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/3" |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6(Квіт), 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Живлення | 12 В DC, 0.75 A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø 129.4 × 116.4 мм |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 75°, поворот: від 0° – 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 95.9° - 29.2°, В: 50.6° - 16.4°, Д: 114.7° - 33.5° |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 482 ₴


