8 каналівH.265,Smart265,H.264,Smart264Декодування: макс 4 канали х 1080р Вхідний потік 60 Мбіт-с1 SSD 1 ТБ (попередньо встановлені)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1, RJ-45 10/100М |
| IP камери | 8 |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Вага | 500 г |
| Відеокомпресія | H.265,Smart265,H.264,Smart264 |
| Внутрішні HDD | 1 SSD на 1 ТБ (попередньо встановлений) |
| Вхідний потік | 60 Мбіт/с |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Живлення | 12В DC, 1A |
| Підтримка роздільних здатностей | 4MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Робоча температура | -10 °C - +45 °C |
| Розміри | 95 × 97 × 27 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920×1080, 1600×1200, 1280×1024, 1280×720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 канали 1080р 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 030 ₴


