Роздільна здатність 4 МП, 1-3" CMOS — матрицяФокус 2.8 мм (кут огляду 99°) Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560× 1440) — 20 к/с, і підтримка (1920×1080) — 25 к/сКадеки H.265+-H.265-H.264+-H.264ІК світло (до 30 м) насиченість, яскравість, контрастність, різкість, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знакАналітика й аларми: виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб)), відеосигналізація саботажу, винятокMicro SD (максимум 256 ГБ) 12 VDC-PoEIP66 Світло-корпус — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af, class 3 |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 900 г |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.26 |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 256 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,01 лк (F2.0, AGC вмик.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Виявлення об'єкта | 59 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12В DC, 1 А |
| Поворот/похилий/повернення | Панорамування: від -100° до 100°, нахил: від -20° до 45° |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, IE 10, IE 11 |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Розміри | 197×105×275 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 11 м |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 99°, В: 55°, Д: 116° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 891 ₴


