Дисплей 7" сенсорний 1024 × 600 Камера 2 мм 3 МПРозблокування RFID-карта, застосунок, домофон Кодекеки H.265 — H.264Під'єднання дзвінка: 2-дротовий кабель (підтримка 4-кабельного під'єднання) Під'єднання домофона: 2 дверних дзвінки, 1х дод. моніторMicro SD (максимум 512 ГБ) DC 24V — 1A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | 7” |
| Камера | 1/2.7" 2 мм |
| Метод роботи | Сенсорний дисплей |
| Живлення монітора | DC 24В / 1A |
| Під'єднання | 2-дротовий кабель (підтримка 4-кабельного під'єднання) |
| Споживана потужність монітора | 8-24 Вт |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | 161 × 87 × 20 мм |
| Розміри монітора | 180×111×15 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 × 600 |
| Ступінь захисту | Водонепроникний |
| Тип підсвічування | ИК 6м |
| Керування замком | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2048 × 1296 - 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 030 ₴


