32 каналиH.265-H.265+-H.264-H.264+Декодування: макс 32 канали х 1080р Вхідний потік 256 Мбіт-сАлітика завдяки NVR: розпізнавання облич, захист периметра (4 канали 2 МП), виявлення руху 2.0 (всі канали для камер Hikvision) Аналітика завдяки камери: розпізнавання облич, захист периметра (усі канали), викидання предметів із будівлі, виявлення руху 2.0 (всі канали) ANPR (усі канали), VCA, підрахунок людей4 HDD до 10Тб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 2х RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| IP камери | 32 |
| RS485 | 2 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 3.6 кг |
| Відеокомпресія | H.265/H.265+/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 256 Мбіт/с |
| Вихід живлення | 12В DC, 1 A |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Захист периметра (канали) | 4-канальний, 2 МП (сітова HD-камера, H.264/H.265) |
| Інтерфейси відеовиходу | 2 HDMI, 1 VGA |
| Класифікація об'єктів | Підтримують |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Живлення | 220В AC |
| Підтримка роздільних здатностей | 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 445×391×75 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 4 (2 МП) |
| Режим розпізнавання облич | До 16 бібліотек зображень облич, всього до 20 000 зображень облич (кожен зображення ≤ 4 МБ, загальна місткість ≤ 1 ГБ) |
| Релейні виходи | 9 |
| Сумісність | ONVIF(profile S/G); SDK; ISAPI |
| Тривожні входи | 16 |
| Частота кадрів (головний потік) | 32-каналу 1080р — 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 519 ₴


