● Дисплей: 4.3" TFT● ОС: LINUX● Мови: Українська, Англійська● Живлення: 12 VDC, 1 A PoE IEEE 802.3af-at
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ-45 100 Мб/с |
| POE | Standard PoE, IEEE802.3af |
| ROM/RAM | 8/64 Мб |
| Дисплей | 4.3" |
| Метод роботи | Сенсорні кнопки |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Операційна система | Linux |
| Живлення | 12В DС |
| Робоча температура | -10 °C - +50 °C |
| Розміри | 120 × 120 × 21 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 480 × 272 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 504 ₴


