● одноабонентська● 2МП 95 °● накладной монтаж● контроль замка● IP65, IK09● 12V DC або PoE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 10/100 Мбіт/с TCP/IP, RSTP, SIP |
| POE | IEEE802.3af |
| Аудіовихід | вбудований динамік і мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711 U,G.711 A |
| Монтаж | Накладний |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -30 ° C - +50 ° C |
| Розміри | 162 × 74 × 53 мм |
| Роздільна здатність | 1920 × 1080; 640 × 480 |
| Ступінь захисту | IP65, IK09 |
| Тривожні входи | 1 |
| Кути огляду | Г: 95 °; В:54 ° |
| Керування замком | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 651 ₴


