● Дистанція виявлення 18 м● Кут виявлення 85.9°● Імунітет до тварин 10 кг● 9-16В DС● Висота встановлення 1.8-2.4м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична чутливість | Підтримують |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 68 г |
| Висота встановлення | 1.8-2.4м |
| Імунітет до тварин | 10 кг |
| Живлення | 9-16В DС |
| Покриття | 19м 85.9° |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 65.4 x 86.8 x 45.5 мм |
| Швидкість детекції | 0.3 ~ 2 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴


