● Роздільна здатність 2 МП 25 к-с● Фокус 2.8 мм (кут огляду 105°)● ІЧ+видиме світло (до 20 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| WDR | 130 дБ |
| Вага | 335 г |
| Дальність підсвічування | 20+20 м |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,0005 люкс (F1.0, AGC ВМИК), 0 люкс за білого світла |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12 VDC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø 85.11 × 77.62 мм |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, поворот: 0° - 360 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Кути огляду | Г: 105°, В: 56°, Д: 12° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 279 ₴


