8 каналів IP до 4 МП потік вхід-вихід 60-60 Мбіт-с відеовихід HDMI-VGA 1920 × 1080p, 1280 × 1024, 1280 × 720 стиснення H.265+-H.265- H.264+-H.264 записування 4 MP-3 MP-1080p-UXGA - 720p-VGA-4CIF, 1080p 25-с 1, RJ-45-1-100 мбіт- PoE IE IEE 803. af-at : 8х RJ-45 10-100 мбіт-с, бюджет 75 Вт 1 SATA до 6 Тб 2 × USB 2.0 живлення 48 В DC, 1.8 A, 10 Вт -10 °C - 55 °C 285 × 210 × 48 мм 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1, RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| IP камери | 8 |
| PoE порти | 8х RJ-45 10/100 Мбіт/с, бюджет 75 Вт, IEEE 802.3 af/at |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Вага | 1 кг |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6Тб |
| Вхідний потік | 60 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | перетин лінії та вторгнення в зону |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI ,1 VGA |
| Макс. кількість користувачів | 16 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Живлення | 48 В DC, 1.8 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | 285×210×48 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920 × 1080p, 1280 × 1024, 1280 × 720, 1024 × 768 |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, HiLookVision, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP |
| Частота кадрів (головний потік) | 4-каналу 1080p, 2-каналу 4 MP 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 160 ₴


