● Роздільна здатність 2 МП 25 к-с● Фокус 3.6 мм (кут огляду 83°)● Мікрофон вбудований● ІЧ-світло (до 40 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 320 г |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк за F2,0 (колір, 30 IRE); 0,001 лк за F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 3.2 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Виявлення об'єкта | 50 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | Φ101 × 101 мм |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Розпізнавання об'єкту | 10 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 78°, поворот: від 0° – 360° |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 48°; Д: 105° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 591 ₴


