● Камера: 110° (Г) 60° (В) JPEG, 1280 × 960 640 × 480 320 × 240 160 ×120● ІЧ 15 м● Режим виявлення PIR + Мікрохвильове випромінювання● Кут: 90°, Дальність: 15 м, висота встановлення 1 м● Рівень імунітету для хатніх тварин <80 см, приблизно 40 кг● Джерело живлення CR123A × 4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 651 г |
| Висота встановлення | 1 м |
| Імунітет до тварин | до 80 см, до 40 кг |
| Камера | 110° (Г); 60° (В); JPEG, 1280 × 960; 640 × 480; 320 × 240; 160 ×120 |
| Матеріал | PC + GF |
| Живлення | CR123A × 4 |
| Покриття | Кут: 90°, Дальність: 15 м |
| Робоча температура | –25 °C - +60 °C |
| Розміри | 211 × 106 × 94 мм |
| Відстань передавання | 1600 м |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Цифрова температурна компенсація | Підтримують |
| Частотна характеристика | 868.0 –868.6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴


