● Тривожний вхід 1 (нормально закритий нормально відкритий лічильник імпульсів)● Датчик триосного акселерометра, геркон● Відстань переміщення <40 мм● Показує температуру довкілля та підтримує сигналізацію перегрівання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 70 г |
| Метод роботи | датчик трисного акселерометра, геркон |
| Особливості | Тривожний вхід 1 (нормально закритий; нормально відкритий; лічильник імпульсів) |
| Живлення | CR123A × 1 |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 100.2 × 20.8 × 20.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


