● одноабонентська● накладной монтаж● кардридер для карток Mifare (пам'ять на 10 000 карт)● автономна робота без домофона — можлива● IP65● 12V DC 1A, PoE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 10/100 Мбіт/с |
| POE | Підтримують |
| RS485 | 1 |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/802.11g/802.11n |
| Аудіовхід | 1 |
| Аудіовихід | динамік |
| Аудіокомпресія | H.264; H.265 |
| Камера | 1/2.8" 2 MP CMOS |
| Метод роботи | механічна кнопка/карта |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Живлення | 12В DC 1A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | 150×100×25.4 мм |
| Роздільна здатність | 720p, WVGA, D1, CIF |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Зчитувач карток | Mifare |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тривожні входи | 1 |
| Тривожні виходи | 1 |
| Кути огляду | Г: 125°; В: 71°; Д: 142° |
| Керування замком | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 880 ₴


