Роздільна здатність 4 МП, 1-2.8" CMOS — матрицяФокус 4 мм (кут огляду 80°) Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 × 1440) — 25 к/сКадеки H.264B Smart H.265+ H.264 H.264 H.265 Smart H.264+ MJPEGІК світло (дом)Функції зображення: поворот зображення, DWDR, 3DNR, DNRC, HL, HL, HC, HL, HC, HL, HC, H BLCАналітика й аларми: прохід вторгнення виявлення людини виявлення руху-злама виявлення звуку виявлення вимкнення мережі виявлення конфліктів IP визначення стану карти виявлення недостатнього простору пам'ятіMicro SD (максимум 512ГБ)5 VDC (Type-C)Цвіт корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 250 г |
| Відеокомпресія | H.264B; Smart H.265+; H.264; H.265; Smart H.264+; MJPEG |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 15м |
| Ідентифікація об'єкта | 8м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD до 512 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,05 люкс при F1,6; Ч/Б: 0,005 люкс за F1,6; 0 люксів (ІК-підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 31м |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 80м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 5В DC, 1 A (Type-C) |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| Програмне забезпечення | Player;Cloud Connection;Smart Player ;DMSS;ConfigTool;NVR;Smart PSS |
| Робоча температура | –10 °C - +40 °C |
| Розміри | 130.4 × Φ 95.5 мм |
| Роздільна здатність відео | 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960p (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Розпізнавання об'єкту | 16м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° до 325°; Нахил: від -20° до +100 |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T); Wi-Fi IEEE802.11b;IEEE802.11g;IEEE802.11n |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Сумісність | RTMP;CGI;SDK;ONVIF (Profile S&T) |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | виявлення руху/зламування; виявлення звуку; виявлення вимкнення мережі; виявлення конфліктів IP; визначення стану карти; виявлення недостатнього простору пам'яті |
| Кути огляду | Г: 80.3°; В: 43.2°; Д: 94.3° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M/1080p/1.3M/720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/CIF - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548 ₴


