● Мережевий інтерфейс 1● Підтримка локального сховища TF-карти● Кнопка Фізичні кнопки та екранні кнопки● Екран дисплея IPS, 7 дюймів, 1024 × 600, сенсорний екран● Клієнт HikCentral Professional● Живлення 12 В постійного струму, макс. 10 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокомпресія | G.711U, 64 Кбіт/с |
| Інтерком | IPS, 7", 1024 × 600 |
| Локальна пам'ять | TF-карта |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Живлення | 12В DC |
| Під'єднання | IP |
| Мережеві інтерфейси | 1х |
| Мережеві протоколи | ISAPI, ISUP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 028 ₴


