● 4+2 (4 BNC-порта-6 віртуальних IP-каналів)● H.265 Pro+-H.265 Pro-H.265-H.264+-H.264● HDCVI-AHD-TVI-CVBS-IP● TVI: 3К-5МР 20к-с, 4 МР 25 к-с● Декодування: 3K lite 12 к-с4 MP lite-1080p 15 к-с720p-WD1-4CIF-VGA-CIF 20 к-с● Аналітика: виявлення руху 2.0 для аналогових каналів, розпізнавання обличчя, захист периметра (2 канали)● 1 HDD до 10ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 5МП 20 к/с; 4 МП 25 к/с |
| CVBS камери | Підтримують |
| Ethernet | 1 RJ45 10/100 Мбіт/с |
| HDCVI камери | 5МП 20 к/с; 4 МП 25 к/с |
| IP камери | 1 канал (до 5), Розширений IP-режим увімкнений: 2-кан (до 6), кожен до 4 Мбіт/с |
| TVI камери | 3K 20 к/с; 4 МП 25 к/с |
| USB | 2х USB 2.0 |
| Wi-Fi | Можливість під'єднання до мережі Wi-Fi через інтерфейс USB |
| Аналогові входи | 4 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх (4 за коаксіальною) /1вими (RCA) |
| Вага | 1.2 кг |
| Відеокомпресія | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 72 Мбіт/с |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Захист периметра (канали) | 2 |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Класифікація об'єктів | Виявлення руху 2.0 на основі глибокого навчання увімкнене за замовчуванням для всіх аналогових каналів, воно може класифікувати людей і транспортні засоби та неабияк знижує кількість помилкових спрацьовувань, спричинених такими об'єктами, як листя |
| Макс. кількість користувачів | 32 |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 315×242×45 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI, VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3K Lite 12 к/с; 4 MP lite/1080p 15 к/с; 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 20 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | WD1/4CIF 12 к/с; CIF 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 085 ₴


