● 8 каналів● Smart H.265+ H.265 Smart H.264+ H.264 MJPEG● Декодування: макс 6 каналів х 1080р● Вхідний потік 80 Мбіт-с● Аналітика за рахунок NVR: виявлення й розпізнавання облич (1кан) охороною периметра (1кан) SMD Plus (4кан)● Аналітика за рахунок камери: виявлення й розпізнавання облич (5кан) охороною периметра (4кан) SMD Plus (6кан)● 2 HDD до 10Тб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| IP камери | 8 |
| SMD | 4 канали реєстратор (6 з камерою) |
| USB | 2х USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 1.5 кг |
| Відеокомпресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Дія під час спрацювання тригера | Запис; знімок; зумер; журнал; попереднє встановлення; електронна пошта; тур |
| Захист периметра (канали) | 1 реєстратор (4 з камерою) |
| Захист периметра (пошук) | Пошук за цільовою класифікацією (людина, машина) |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 VGA/1 HDMI |
| Класифікація об'єктів | Підтримують |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9 |
| Живлення | DC 12В, 4A |
| Підтримка роздільних здатностей | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 375 × 284 × 53 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 реєстратор (5 з камерою) |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Керування базою даних | До 10 баз даних облич із 5000 зображень |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 12MP 25 к/с; 1 канал 8MP 25 к/с; 2-канальний 5MP 25 к/с; 3-канальний 4MP к/с; 6-канальний 1080p к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 385 ₴


