● 8+8 (8 BNC-портів-16 віртуальних IP-каналів)● H.265 Pro+-H.265 Pro-H.265-H.264+-H.264● HDTVI-AHD-CVI-CVBS-IP● TVI: 8MP 15 к-с 5MP 20 к-с 720p 25 к-с● Декодування: 8MP 8к-с 5MP,3К 12к-с 1080p-720p-WD1-4CIF-VGA-CIF 25 к-с● Аналітика: виявлення руху 2.0 для аналогових каналів, захист периметра, розпізнавання обличчя (4 канали)● 1 HDD до 12ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 5Мп, 4 Мп, 1080р, 720р |
| CVBS камери | PAL: 704 × 576, NTSC: 704 × 480 |
| Ethernet | 1- RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| HDCVI камери | 8Мп, 5Мп, 4 Мп, 1080р, 720р |
| IP камери | 8 каналів (до 16 каналів), кожен до 4 Мбіт/с |
| RS485 | 1 порт |
| TVI камери | 8Мп, 5Мп, 4 Мп, 1080р, 720р |
| USB | 2х - USB 3.0, 1x - USB 2.0 |
| Аналогові входи | 8 каналів BNC (1.0 VP-p, 75 Ом), підтримка з'єднання через коаксірон |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 2 кг |
| Відеокомпресія | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 12Тб |
| Двостороння розмова | 1-канальний, RCA (2.0 Vp-p, 1 кОм) (з використанням першого аудіовходу) |
| Захист периметра (канали) | 8 |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Живлення | 12В DC, 2 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 8 MP/5 MP/3K/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 320 x 240 x 48 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K(3840x2160); VGA: 1920x1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 Mп - 8 к/с / 5 Mп-12 к/с / 4 Mп-15 к/с / 3 Mп-18 к/с / 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF-25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | WD1 / 4CIF / CIF - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 621 ₴


