Bypass (Dimmer) [55] – байпас для димерного вимикача світла із вбудованим регулятором яскравості. Пристрій з димерами та сторонніми виробниками. Байпас приєднується паралельно освітлювальному приладу.
Легка установка
Місце встановлення Bypass (Dimmer) [55] має відповідати рекомендаціям щодо монтажу димера, тож необхідно їх дотримуватися на етапі проєктування системи Ajax для об’єкта.
Є два способи встановлення байпаса: у монтажну коробку освітлювального приладу або димера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 7 |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 230 В 1 Вт |
| Особливості | європейського типу (55) |
| Робоча вологість | До 75% |
| Робоча температура | -10 °C +40 °C |
| Розміри | 31 x 24 x 11 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴

![Байпас для димерного вимикача світла Ajax Bypass (Dimmer) [55] (8EU) ASP, фото 1](https://images.prom.ua/7062135593_bajpas-dlya-dimernogo.jpg)
![Байпас для димерного вимикача світла Ajax Bypass (Dimmer) [55] (8EU) ASP, фото 2](https://images.prom.ua/7062135594_w159_h159_bajpas-dlya-dimernogo.jpg)
![Байпас для димерного вимикача світла Ajax Bypass (Dimmer) [55] (8EU) ASP, фото 3](https://images.prom.ua/7062135595_w159_h159_bajpas-dlya-dimernogo.jpg)
![Байпас для димерного вимикача світла Ajax Bypass (Dimmer) [55] (8EU) ASP, фото 4](https://images.prom.ua/7062135596_w159_h159_bajpas-dlya-dimernogo.jpg)
