Бездротовий вуличний датчик руху типу штора Ajax Curtain Outdoor Jeweller White з подвійною технологією виявлення – 2 ІЧ сенсори та мікрохвильовий сенсор, з імунітетом до тварин зростом до 100 см, дальністю зв'язку з централлю до 1700 м, дальністю виявлення руху до 8-12 м (налаштовується).
Застосування
Датчик руху контролює периметр, не обмежуючи пересування людей всередині, і підходить для встановлення не лише у приміщенні, але й на вулиці завдяки подвійній технологоії виявленнядля захисту від хибних тривог, системі антимаскування, класу захисту IP55. Датчик підійде для застосування в приватних будинках і в офісах, у ресторанах, на промислових об'єктах, на складах.
Ключові властивості та можливості
Наявність подвійної системи виявлення: два ІЧ-сенсори та мікрохвильовий сенсор K-діапазону, дозволяє уникнути хибних спрацьовувань. Датчик спрацьовує лише коли обидва ІЧ сенсори одночасно фіксують сигнал, а мікрохвильовий сенсор активується для підтвердження спрацювання ІЧ сенсорів.
Два режими роботи: нормальний та з увімкненим імунітетом від тварин зростом до 100 см.
Дальність виявлення руху налаштовується від 8 до 12 м, кут виявлення за горизонталлю 8°, за вертикаллю 85° – у разі встановлення на висоті 2.4 м, або 15° за встановлення на висоті 1 м.
3 рівні чутливості: низька для зон із великою кількістю можливих хибних тривог, середня, що підійде для більшості об’єктів, та висока для зон без перешкод, де важливо негайно виявляти загрози.
Інтелектуальна система антимаскування, що працює цілодобово, швидко виявляє спроби виведення датчика з ладу – наявність перешкоди перед лінзою, зафарбовування або заклеювання лінзи чи передньої панелі пристрою.
Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою, акселерометр для сповіщення про спроби зрушити датчик – у разі встановлення на сторонній кронштейн.
Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 3 років.
До комплекту окрім датчика та 2 батарей CR123A входять кріплення SmartBracket, кутовий кронштейн для встановлення датчика боковою частиною, навіс та монтажний комплект.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик руху Ajax Curtain Outdoor Jeweller призначений для зовнішнього або внутрішнього монтажу. Рекомендована висота встановлення: 2.4 м або 1 м, коли активовано режим «Нечутливий до тварин». Датчик підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket чи кутового кронштейна з комплекту або стороннього кронштейна. Навіс з комплекту призначений для захисту системи антимаскування від дощу та снігу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний кут детектування | 85°/15° |
| Вага (кг) | 0,620 |
| Висота встановлення | 0,8–1,3 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | 8° |
| Дальність детектування (поріг спрацьовування) | 8-12 м |
| Імунітет до тварин | 100 см |
| Максимальна відстань між датчиками та централлю | 1700 м |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Живлення | 2 × CR123A |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча температура | -25 - +60 С |
| Робоча напруга | 6 В |
| Розміри | 155 × 77 × 85 мм |
| Сенсор | ІЧ-сенсор, 2 шт. |
| Тип | Бездротові |
| Тип монтажа | накладний |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Тип встановлення | внутрішня; зовнішня |
| Колір | Білий |
| Частота передавання | 868,0−868,6 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴











