● Роздільна здатність 3X2 МП, 1-2.8" CMOS-матриця● Фокус 3.6,12,25 мм (кут огляду 85,25,13°)● Максимальна роздільна здатність відео 3X2 МП (1920 × 1080) — 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B MJPEG● ІЧ-світло (до 100 м)● Функції зображення: поворот зображення, DWDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: вторгнення, перетин лінії (функції підтримують класифікацію й точне виявлення транспортного засобу та людини)● Micro SD (максимум 1024 ГБ)● 12 VDC PoE+ (802.3at) ePoE● IP67 IK10● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | PoE+(802.3at); ePoE |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 4/2 Гб |
| Апертура | F1.6, 2.0, 2.8 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих, вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 2.4 кг |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вихід живлення | Вихідна потужність 12 В постійного струму, макс. струм 165 мА, піковий струм 700 мА |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5-33 м |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/2 вих |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 1 Тб; NAS |
| Мін. чутливість | Канал 1: 0,0007 люкс за F1,6 (колір, 30 IRE); 0,0004 люкс за F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люксів (підсвітка ввімкнена); Канал 2: 0,004 люкс за F2,0 (колір, 30 IRE); 0,0005 люкс при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люксів (підсвітка ввімкнена); Канал 3: 0,008 люкс за F2,8 (колір |
| Потужність споживання | 4 - 24 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 21-132 м |
| Виявлення об'єкта | 53-331 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 278.6 × 124 × 140.4 мм |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080) |
| Розпізнавання об'єкту | 120-66 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 70°, обертання: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 c |
| Сумісність | ONVIF (Profle S & Profle G & Profle T & Profle M); CGI |
| Ступінь захисту | IP67; IK10 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | Немає SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-карти; вимкнення мережі; конфлікт IP-адрес; несанкціонований доступ; виявлення руху; перехресність відео; вторгнення; виняток безпеки; зміна сцени; виявлення напруги; виявлення напруги; |
| Кути огляду | Канал 1: Д: 100,4°; Г: 85,9°; В: 46,7°; Канал 2: Д: 29,5°; Г: 25,7°; В: 14,4°; Канал 3: Д: 14,9°; Г: 13°; В: 7,4° |
| Фокусна відстань | 3.6,12,25 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 770 ₴


