● Роздільна здатність 2 МП 25 к-с● Фокус 2.8 мм (кут огляду 105°)● ІЧ+видиме світло (25+20м)● 12V DC● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Вага | 340 г |
| Дальність підсвічування | 20+25м |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 2 MП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(Квіт), 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 8.7 Вт |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ø 123.7 × 110.8 мм |
| Роздільна здатність відео | 1080р |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 100° |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Кути огляду | Г: 105°; В: 59°; Д: 127° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р — 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 249 ₴


