● Роздільна здатність 4 МП, 1-3" CMOS-матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 79°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560×1440) — 12.5 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264+ H.265+● ІЧ-світло (до 30 м)● Функції зображення: поворот зображення, яскравість, контрастність, різкість, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, вимкнення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід у систему, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC● Температурний режим батареї: заряджання: 0 °C - 45 °C, розряджання: -20 °C - +50 °C● Робоча температура: 0 °C - +50 °C● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Апертура | F1.28 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 1.42 кг |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | eMMC 5 Гб, ANR, microSD 256 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | Ч/Б: 0,01 лк (F1.6, AGC ВМИК), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 1.85-7 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Виявлення об'єкта | 77 м |
| Живлення | 12 В DC (акумулятор 51.4 А•год 12.6 В) |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | 0 °C - +50 °C |
| Розміри | 213.7 × 292.4 × 188 мм |
| Роздільна здатність відео | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 15 м |
| Регулювання за осями | Сонячна панель: нахил: від -45° до 45°, поворот: від -30° до 30° |
| Мережеві інтерфейси | Micro SIM LTE-TDD, LTE-FDD, WCDMA, GSM; 1 RJ45 10 M/100 М |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, вимкнення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід у систему, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска |
| Кути огляду | Г: 79°, В: 43°, Д: 93° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 — 12.5 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 — 12.5 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 545 ₴


