● Роздільна здатність 2 МП 25 к-с● Фокус 2.7-12 мм (кут огляду 28-98°)● Мікрофон вбудований● ІЧ-світло (до 80 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC-24V AC● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | DWDR |
| HLC | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 580 г |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4-15 м |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 2 Мп |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс при F1,6 (Кольор, 30 IRE); 0,001 люкс при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 19-62 м |
| Виявлення об'єкта | 47-155 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12 В DC; 24 В AC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 209.6 × 90.4 × 90.4 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 9-31м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 90°, поворот: від 0° – 360° |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 28.3°–98.2°; В: 15.8°–51.9°; Д: 32.1°–116.7° |
| Фокусна відстань | 2.7-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 182 ₴


