● Роздільна здатність 2x 2 МП, 1-2.7" CMOS-матриця● Фокус 2.8 + 12 мм (кут огляду 340°)● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) — 15 к/с● Кодеки H.265 H.264● Ч-б (30 м)● Функції зображення: DWDR, 3D DNR, BLC● Аналітика й аларми: виявлення людини● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 578 г |
| Відеокомпресія | H.265 / H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Матриця | 2х 1/2.7" |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0,05 люкс (F1.6 AGC ВМИК), 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Живлення | DC 12В / 1A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -30ºC - +60ºC |
| Розміри | 154 × 116 × 164 мм |
| Регулювання за осями | поворот: 340°, нахил: 80° |
| Мережеві інтерфейси | Wi-FI IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n; RJ45 × 1(10M/100M Adaptive Ethernet Port) |
| Тип підсвічування | ИК |
| Фокусна відстань | 2.8 + 12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 590 ₴


