● Роздільна здатність 5 МП, 1-2.7" CMOS — матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 87°)● Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880 × 1620) — 25 к/с● Кодеки H.265 - H.264● ІЧ-світло (до 10 м)● Функції зображення: WDR, 3D DNR, BLC● Аналітика й аларми: виявлення форми людини за допомогою штучного інтелекту виявлення хатніх тварин, які розпізнаються, виявлення голосової активності виявлення лаю та м'якування● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 5 VDC 2 А● Колір корпусу — сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| WDR | 80 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 252 г |
| Відеокомпресія | H.265 / H.264 |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0.51 лк (F2.0, AGC вмик), 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Живлення | DC 5В/2A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 95.8 × 95.8 × 90.6 мм |
| Регулювання за осями | Панорамування: 350°, нахил: 75° |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 × 1 (10M / 100M); Wi-Fi IEEE802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | виявлення форми людини за допомогою штучного інтелекту; виявлення хатніх тварин; розпізнавання рук, що махають; виявлення голосової активності; виявлення лаю та м'якування |
| Кути огляду | Г: 87°; В: 48°; Д: 103° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 × 1620 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 730 ₴



