● Роздільна здатність 5 МП 20 к-с● Фокус 2.8 мм (кут огляду 85°)● ІЧ-підсвітка (до 30 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC● IP67● Колір корпусу — чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 290 г |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 5МП |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс (F2.0, AGC ВМИК), 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розміри | 82.6 × 90 × 79.3 мм |
| Регулювання за осями | Поворот: 0-360°, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 c |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 85.5°, В: 63.7°, Д: 110.7° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП - 20 к/с, 4МП, 1080р - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 794 ₴


