● Роздільна здатність 8 МП, 1-2.8" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 108°)● Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) — 20 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264+ H.265+ MJPEG● ІЧ+видиме світло (до 30 м)● Функції зображення: BLC, HLC, 3D DNR● Аналітика й аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону, спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, винятку● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67 IK10● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих,2x вбудований мікрофон |
| Вага | 600 г |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265 |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Повільна витримка затвора | Підтримують |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ВКЛ), 0 лк із увімкненою ІЧ-підсвіткою |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 33 м |
| Виявлення об'єкта | 84 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø 121.5 × 97.6 мм |
| Роздільна здатність відео | 3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 16 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 355°, кут нахилу: від 0° – 75°, поворот: від 0° – 355° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK, ISUP, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67; IK10 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | рух (класифікація цілей людей і транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виняток |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 — 20 к/с, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 — 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 815 ₴



