● Роздільна здатність 4 МП 1-2.8" CMOS● Кут огляду 80.3°● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560×1440) — 25 к/с● Кодеки Smart H.265+H.265Smart H.264+H.264H.264BMJPEG● ІЧ-світло (до 15 м)● Аналітика й аларми: виявлення людини, автоматичне стеження● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 5 VDC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 250 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+;H.265;Smart H.264+;H.264;H.264B;MJPEG |
| Дальність підсвічування | 15м |
| Матриця | 4МП |
| Метод зберігання | FTP;Micro SD до 512 Гб |
| Потужність споживання | 2-5 Вт |
| Живлення | DC 5В 1.5A |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Робоча температура | -10°C - +40°C |
| Розміри | 130.4×Φ95.5 мм |
| Роздільна здатність відео | 4M (2560×1440); 1080p (1920×1080); 960p (1280x960); 720p (1280×720) |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° до 325°; Наклон: от –20° до +100° |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 10/100М Ethernet; Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n/ax 2.412-2.472 GHz,2.4G |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 80.3°; В: 43.2; Д: 94.3° |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560×1440 — 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/CIF - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 505 ₴



