● Роздільна здатність 2 МП 1-2.7" CMOS● Кут огляду 89°● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) — 25 к/с● Кодеки H.264-H.265● Кольорове нічне відео● Аналітика й аларми: виявлення руху, виявлення форми людини та транспортного засобу● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| Вага | 425г |
| Відеокомпресія | H.264 / H.265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Матриця | 1/2.7” CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 ГБ |
| Мін. чутливість | 0.005 лк |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Розміри | 150x72x72 мм |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | ІЧ-фільтр |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M; Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Кути огляду | Г: 89°, Д: 106° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 440 ₴


