● Роздільна здатність 8 МП 25 к-с● Фокус 2.8 мм (кут огляду 105°)● Мікрофон вбудований● ІЧ-підсвітка (до 80 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| ROM/RAM | 0.03 лк/F2.0, 30IRE, 0 лк(ИК вкл) |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 280г |
| Дальність підсвічування | 80м |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Матеріал | пластик + метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 29 м |
| Виявлення об'єкта | 74 м |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розміри | 198.9×80.2×76.2 мм |
| Роздільна здатність відео | 4K (3840 × 2160); 5M (2592 × 1944); 4M (2560 × 1440); 960H (960 × 576/960 × 480 |
| Розпізнавання об'єкту | 14 м |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 105°, В: 56°; Д: 125° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K 25 к/с; 5МП 20 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 924 ₴


