2Мп HDCVI 1-2.7" CMOS 2 Мп, 1920 x 1080 25 к-с. 0.02 лк 2,8 мм, кут огляду 84° ІЧ-підсвітка до 20 м, вбудований мікрофон DWDR, 2D-DNR, AGC, BLC Метал, IP67, DC 12В±30%-2.3Вт, Ф 62х 62 мм, 170г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | Авто/вручну |
| Вага | 170 г |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC — HDCVI високої чіткості/CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кількість діодів | 1 |
| Кріплення об'єктива | Вбудований |
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 лк/F2.0, 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Співвідношення сигнал/шум | від 65 дБ |
| Живлення | DC 12В ±30% |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Підтримка роздільних здатностей | 1920x1080 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф 62 х 62 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 7 м |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Швидкість затвора | 1/25-1/100,000с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктива | Фіксований об'єктив/ фіксована діафрагма |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 101°; В: 54°; Д: 119° |
| Керування підсвіткою | Авто/вручну |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p — 25 к/с, 720 р 25/50 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴


