● Роздільна здатність 2 МП 25 к-с● Фокус 3.6 мм (кут огляду 77°)● Мікрофон вбудований● Видиме світло (до 40 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 515 г |
| Дальність підсвічування | 40м |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 2 Мп CMOS |
| Мін. чутливість | 0,0005 лк (F1.0, AGC ON), 0 лк із видимим світлом |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D/2D |
| Робоча температура | -40°C - +50°C |
| Розміри | 194.2 × 78 × 74.5 мм |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~360°, нахил: 0° ~180°, обертання: 0° ~360° |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴


