Роздільна здатність 4 МП, 1-3" CMOS — матрицяФокус 2.8-12 мм (кут огляду 29-96°) Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 × 1440) — 25 к/сКадеки H.265+-H.265-H.264+-H.264ІК світло (до 50 м) Функції зображення: WDR, 3DNR, HLCAHataлітика та лами: виявлення руху, сигналізація саботажу відео, виняткуMicro SD (максимум 256ГБ)12 VDC-PoEIP66 Світло-корпус — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 900 г |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6-20 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | MicroSD карта до 256 Гб, FTP |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 25 - 75 м |
| Виявлення об'єкта | 64 - 200 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 197×105×275 мм |
| Роздільна здатність відео | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 12 - 40 м |
| Регулювання за осями | поворот: -100° - 100°, нахил: -20° - 45° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | виявлення руху, сигналізація саботажу відео, унеможливлення |
| Кути огляду | Г: 96.7° - 29.7°, В: 51.7° - 16.7°, Д: 114.3° - 34° |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 — 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 170 ₴


