● Роздільна здатність 8 МП, 1-2.8" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 107°)● Максимальна роздільна здатність відео 3840 × 2160 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B MJPEG, Smart H.265+ Smart H.264+ AI H.265 AI H.264● ІЧ (до 30 м)● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля й людини), SMD 4.0 AI SSA Quick Pick Smart Search виявлення руху, маскування конфіденційності, зміну сцени, виявлення звуку, немає SD-карти, SD-карта заповнена, SD-карта помилка, вимкнення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ і виявлення недостатньої напруги● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROM/RAM | 128 Мб/1 Гб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.4 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 590 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264 |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | 0,007 люкс при F1,4 (колір, 30 IRE), 0,0007 люкс за F1,4 (ч/б, 30 IRE), 0 люкс (підсвітка увімкнена) |
| Потужність споживання | 3.8 - 7.2 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 35 м |
| Виявлення об'єкта | 87 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 192.7 × 70.5 × 66.4 мм |
| Роздільна здатність відео | 8M (3840 × 2160); 6M (3072 × 2048); 5M (3072 × 1728/2592 × 1944); 4M (2688 × 1520); 3.6M (2560 × 1440); 3M (2048×1536); 3M (2304×1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M(1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704×480); CIF (352 × 288/352 × 240); VGA (640 × |
| Розпізнавання об'єкту | 17 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля й людини), SMD 4.0; AI SSA; Quick Pick; Smart Search; виявлення руху, маскування конфіденційності, зміна сцени, виявлення звуку, |
| Кути огляду | Г:107°; В: 56°; Д: 127° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 869 ₴


