Роздільна здатність 4 МП, 1-2.9" CMOS — матрицяФокус 2.8 мм (кут огляду 95°) Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) — 20 к/с, і підтримка (2560×1440) — 25 к/с.Кадеки H.265 H.264 H.264 H.264B MJPEG, Smart H.264+ІК+видим світло (30) зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знакАналітика й аларми: Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію й точне виявлення автомобіля й людини), брак SD-карти SD-карта заповнена помилка SD-карти вимкнення мережі конфлікт IP незаконний доступ виявлення руху підробка відео вторгнення SMD виявлення недостатньої напругиMicro SD (максимум 256 ГБ) 12 VDC-PoEIP67Квіт корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 480 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B/Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30/30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Мін. чутливість | 0,008 люкс при F1,6 (колір, 30 IRE), 0,0008 люкс за F1,6 (Ч/Б, 30 IRE), 0 люкс (підсвітка увімкнена) |
| Потужність споживання | 2 - 5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 166.2×70×70 мм |
| Роздільна здатність відео | 4M (2688 × 1520); 3.6M (2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Розпізнавання об'єкту | 12 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED тепле світло |
| Тригери тривоги | Немає SD-карти; SD-карта заповнена; Помилка SD-карти; вимкнення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; рух виявлення; фальсифікація відео; вторгнення; SMD; виняток безпеки |
| Кути огляду | Г: 95°; В: 52°; Д: 114° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2566 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴


