● Роздільна здатність 4 МП, 1-3" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 99°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560×1440) — 20 к/с, і підтримка (1920×1080) — 25 к/с● Кодеки H.265+-H.265-H.264+-H.264● ІЧ-світло (до 30 м)● Функции изображения: поворот изображения, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, WDR,3D DNR, HLC, BLC, водяной знак● Аналітика й аларми: виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація саботажу, виняток● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 270 г |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 5 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,01 лк (F2.0, AGC вмик.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 23 м |
| Виявлення об'єкта | 59 м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 59 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 171 × 66 × 69 мм |
| Роздільна здатність відео | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 11 м |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 11 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація саботажу, виняток |
| Кути огляду | Г: 99°, В: 55°, Д: 116° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 — 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 655 ₴



