● Роздільна здатність 2 МП, 1-2.7" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 113°)● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) — 25 к/с● Кодеки H.265+-H.264+-H.265-H.264● ІЧ + PIR (до 10 м)● Функції зображення: 120 дБ WDR, BLC, 3D DNR● Аналітика й аларми: виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, винятку ● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC-PoE● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 115 г |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Ідентифікація об'єкта | 3м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,01 люкс (F1.6, АРУ ВМИК), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 14м |
| Виявлення об'єкта | 37м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Розміри | 103 × 64 × 33 мм |
| Роздільна здатність відео | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 7м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, винятку |
| Кути огляду | Г: 113.4°, В: 59.8°, Д: 135.6° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 406 ₴


