● Роздільна здатність 4 МП, 1-3" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 103°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 1520) — 25 к/с● Кодеки H.265+-H.265-H.264+-H.264● Функції зображення: коридорний режим, WDR, 3D DNR, BLC● Аналітика й аларми: виявлення руху (класифікація цілей людей і транспортних засобів), виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення облич ● 12 VDC-PoE● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 фіксований регіон для основного потоку та додаткового |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 155 г |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Ідентифікація об'єкта | 6м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD до 512 Гб |
| Мін. чутливість | Цвет: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON) |
| Потужність споживання | 3-4 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 56м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 VDC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -10 °C - +50 °C |
| Розміри | Ø 93.9 × 117.5 мм |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 11 м |
| Регулювання за осями | Нахил: від 0° до 75 |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK, ISU |
| Тригери тривоги | виявлення руху (класифікація цілей людей і транспортних засобів), виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення облич |
| Кути огляду | Г:103°, В:55°, Д:122° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 656 ₴


