● Роздільна здатність 2 МП, 1-2.8" CMOS — матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 107°)● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) — 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B MJPEG, Smart H.265+ Smart H.264+● ІЧ+видиме світло (до 30 м)● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію й точне виявлення автомобіля й людини), брак SD-карти SD-карта заповнена помилка SD-карти вимкнення мережі конфлікт IP незаконний доступ виявлення руху підробка відео вторгнення SMD виявлення недостатньої напруги● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 370 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Мін. чутливість | 0,002 люкс при F1.6 (колір, 30 IRE); 0,0002 люкс за F1.6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 1.6 - 4.4 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 43 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розміри | 101 × Φ110 мм |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Розпізнавання об'єкту | 8 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 78°, обертання: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED тепле світло |
| Тригери тривоги | Немає SD-карти; SD-карта заповнена; Помилка SD-карти; вимкнення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; рух виявлення; фальсифікація відео; вторгнення; SMD; виняток безпеки |
| Кути огляду | Г: 107°; В: 56°; Д: 127° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 569 ₴


