Неохолоджуваний фокальний детектор на основі оксиду ванадію Наднизьке енергоспоживання Дальність виявлення до 1800 мПодключається до мобільного застосунка через Wi-FiШість колірних палітри, вбудована пам'ять EMMC (32 ГБ) ХВмість під'єднання до зовнішнього дисплей Легкий і портативний корпусКлас захисту від пилу та вологи IP67
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага | ≤ 400 г |
| Дисплей | 0.41 дюйма, OLED |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Локальна пам'ять | 32 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384 × 288 |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджуваний детектор фокальної площини на основі оксиду ванадію |
| Особливості | Корекція однорідності, трасування холодних/гарячих точок |
| Палітра | 6 (гарячий білий/гарячий чорний/залізно-червоний/тривога/смарагдовий/бурштиновий) |
| Живлення | 5 В постійного струму/2 А, USB Type-C |
| Робоча температура | От –30 °С до +50 °С |
| Розмір | 199.8 мм × 64.7 мм × 69.6 мм |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Відстань спостереження | Людина: 1800 м |
| Спектральний діапазон | 8 – 14 мкм |
| Термін роботи батареї | ≥ 7.5 час |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Теплова чутливість (NETD) | ≤30 мК@f/1.0 |
| Тип живлення | 1 акумуляторна літієва батарея (внутрішня, 3200 мА·год) |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 7.8°; В: 5.9° |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Цифрове збільшення | 1 ×; 2 ×; 4 ×; 8 × |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 335 ₴


