● Роздільна здатність 4 МП, 1-2.9" CMOS — матриця● Фокус 2.7-13.5 мм (кут огляду 30-109°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 1520) — 20 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B MJPEG, Smart H.265+ Smart H.264+● ІЧ+видиме світло (до 60 м)● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля й людини), відсутність SD-карти SD-карта заповнена помилка SD-карти вимкнення мережі конфлікт IP незаконний доступ виявлення руху підробка відео вторгнення SMD plus виявлення недостатньої напруги● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.5 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих, вбудований мікрофон |
| Вага | 760 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B/Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Ідентифікація об'єкта | 21 м |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1 вих |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Мін. чутливість | 0,006 люкс при F1.5 (колір, 30 IRE); 0,0006 люкс за F1.5 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 2 - 13 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 84 м |
| Виявлення об'єкта | 210 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 238.5 × 91 мм |
| Роздільна здатність відео | 4M (2688 × 1520/2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Розпізнавання об'єкту | 42 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile T & Profile G); CGI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED тепле світло |
| Тригери тривоги | Немає SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-карти; вимкнення мережі; конфлікт IP-адрес; несанкціонований доступ; виявлення руху; перехоплення відео; вторгнення; виявлення звуку; виявлення напруги; виявлення розфокусування; зовнішня |
| Кути огляду | Г: 97°–28°°; В: 52°–16°; Д: 117°–32° |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 20 к/с, 2560 × 1440 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 600 ₴


