1-2.8" CMOS3.95-177.75мм (16х) 65°&ndash1.9°2МП 25 к-сH.264H H.264BSmart H.265+ H.264 H.265 MJPEG (Sub Stream) Smart H.264+прохід подолання забору, що не мають впливу, люди занедбані, оскільки вони не мають об'єкт швидкого руху паркування збір людей класифікація транспортний засіб-людина відстеження зв'язків виявлення обличчя SMD Quick Pick виявлення руху-зламування звуку вимкнення мережі конфлікт IP визначення стану карти пам'яті виявлення вільної пам'яті Автотрекінг (є) MicroSD 512 Гб24 VDC, PoE+ (802.3at)IP67 IK105.9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3at |
| ROI | Підтримують |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6–F4.95 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 6 кг |
| Відеокомпресія | H.264H; H.264B;Smart H.265+; H.264; H.265; MJPEG; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Виходи | 1х CVBS, BNC |
| Дальність підсвічування | 250 м |
| Ідентифікація об'єкта | 252 м |
| Інтерфейси тривоги | 7 вх/2 вих |
| Кількість діодів | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 512 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс при F1,6; Ч/Б: 0,0005 люкс за F1,6; 0 люкс за F1.6 (ІК вмик.) |
| Потужність споживання | 13 - 25 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 972 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 2451 м |
| Оптичне збільшення | 45× |
| Основні функції обробки | Маскування до 24 зон, до 8 зон одночасно |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Підтримують |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 24 В DC, 2.5 A |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| Підтримка браузерів | IE 9+, Chrome 41+, Firefox 50+, iOS 10+ |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Робоча температура | –40 °C - +70 °C |
| Розміри | 337.4 × Φ209 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 490 м |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/1 –1/30 000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | поворот: 300°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 260°/с; нахил: 0.1° - 120°/с |
| Сумісність | CGI; SDK; ONVIF (Profile S&G&T); P2P |
| Ступінь захисту | IP67; IK10; TVS 8000 В |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 65.7°–1.9°; В: 39.4°–1.1°; Д: 73.1°–2.1° |
| Фокусна відстань | 3.95 – 177.75 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/1.3M/720p 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 720p 25 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 600 ₴


