1-2.8" CMOS2.8-12 мм (16х) 99°&ndash31°2 МП 25 к-сH.264H H.264B Smart H.265+ H.264 H.265прохід вторгнення виявлення перетину огорожі, що стікаються без справи занедбаний об'єкт, швидкий рух виявлення паркування збірки людей класифікація транспортний засіб-людина виявлення обличчя SMD виявлення руху-зламування звуку вимкнення мережі конфлікт IP визначення стану карти пам'яті виявлення вільного пам'яті виявлення вимкнення живленняMicroSD 512 Гб12 VDC, PoE (802.3af)IP66 IK10500 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | Підтримують |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| Апертура | F1.6–F3.0 |
| Вага | 500 г |
| Відеокомпресія | H.264H; H.264B; Smart H.265+; H.264; H.265; MJPEG; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Ідентифікація об'єкта | 16 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | DMSS; FTP; Micro SD 512 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс F1.6, Ч/Б: 0,0005 люкс за F1,6 |
| Потужність споживання | 2.3 — 6.1 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 65 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 165 м |
| Оптичне збільшення | 4× |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC, 1 A |
| Придушення шуму (DNR) | 2D; 3D |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 89 × Φ122 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 33 м |
| Відстань фокусування | 1.5 м |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/1 –1/30 000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | поворот: 100°/с; нахил: 60°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 100°/с; нахил: 0.1° - 60°/с |
| Сумісність | CGI; ONVIF (Profile S&G&T) |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 |
| Кути огляду | Г: 99.1°–31.9°; В: 53.4°–18.0°; Д: 117.7°–36.6° |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Цифрове збільшення | 16× |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/1.3M/720p 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1080P/1.3M/720P 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 170 ₴


