1-2.8" CMOS2.8-12 мм (16х) 96°&ndash31°4 МП 25 к-сH.265+-H.265-H.264+-H.264починання облич, перетину лінії, вторгнення, виявлення входу в регіон, виходу з регіону, залишеного без нагляду багажу, видалення предметів, звукових винятків руху, сигналізація саботажу відео, виняткуMicroSD 256 Гб12 VDC, PoE (802.3af) IP66, IK10530 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.5 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих; вбудований мікрофон |
| Вага | 530 г |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Ідентифікація об'єкта | 18 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" |
| Повільна витримка затвора | Підтримують |
| Метод зберігання | ANR; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | Цвет: 0,005 лк (F1.5, AGC вкл.), Ч/Б: 0,001 лк (F1.5, AGC вкл.), 0 лк с ИК |
| Потужність споживання | 9.2 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 71 м |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 180 м |
| Оптичне збільшення | 4x |
| Основні функції обробки | 24 програмовані полігональні маски конфіденційності, настроюваний колір маски або мозаїка |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | IE 10-11, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 11+ |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Робоча температура | -20 °C - 60 °C |
| Розміри | Ø 131 × 102 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 36 м |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30 000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | поворот: 100°/с; нахил: 100°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 100°/с; нахил: 0.1° - 100°/с |
| Сумісність | ONVIF (Version 18.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 96.7° - 31.6°, В: 51.1° - 17.7°, Д: 115.1° - 36.3° |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 815 ₴


