Роздільна здатність 4 МП, 1-2.8" CMOS — матрицяФокус 3.95&ndash177.75 мм (кут огляду 70.3°-1.8°) Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560× 1440) — 25 к/сКодекі H.265 H.264 H.264H H.264B MJPEG, Smart H.265+ Smart H.264+ІК світло (до 250 м) Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLCАналітика й аларми: прохід вторгнення подолання забору виявлення, що не мають справи занедбаний об'єкт, що швидко рухався виявлення паркування, збір людей класифікація тривог транспортний засіб-людина відстеження зв'язків виявлення обличчя автоматичне відстеження SMD Quick PickMicro SD (максимум 512ГБ)24 VDC-PoEIP67IK10 Світло-корпус — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3at |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| SMD | Підтримують |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6–F4.95 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 5.9 кг |
| Відеокомпресія | H.264H; H.264B; Smart H.265+; H.264; H.265; MJPEG(Sub Stream); Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 250 м |
| Ідентифікація об'єкта | 355 м |
| Інтерфейси тривоги | 7 вх/2 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD 512 Гб; FTP; NAS |
| Мін. чутливість | Цвет: 0.005 лк F1.6; Ч/Б: 0,0005 лк F1,6; 0 лк F1.6 (ІК увімкнений) |
| Потужність споживання | 13-25 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 1404 м |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 3555 м |
| Оптичне збільшення | 45× |
| Основні функції обробки | Маскування до 24 зон, до 8 зон одночасно |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Підтримують |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 24В DC |
| Поворот/похилий/повернення | Панорамування: від 0° до 360° нескінченне Нахил: від -20° до +90°, автоматичне перевертання 180° |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Робоча температура | -40 °C - +70 ° |
| Розміри | 337.4 × Φ209 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 711 м |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/1 –1/30 000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | Панорамування: 400°/с; Нахил: 300°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0.1°/с-300°/с; Нахил: 0.1°/с–200°/с |
| Сумісність | CGI; SDK; ONVIF (Profile S&G&T); P2P |
| Ступінь захисту | IP67; IK10; TVS 8000 В |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 70.3°–1.8°; В: 37°–1°; Д: 69.3°–2° |
| Фокусна відстань | 3.95 –177.75 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Цифрове збільшення | 16× |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M/3M/1080p/1.3M/720p - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1080p/1.3M/720p - 25 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 500 ₴


